Ой дарма-дарма.
пʼятниця, 10 лютого 2017 р.
неділя, 5 лютого 2017 р.
Книги читати - скуки не знати
Важливу роль у розвитку людини будь-якого віку грає читання книг, адже завдяки книгам ми пізнаємо світ, як реальний, так і придуманий, чогось вчимося, вдосконалюємось.
В. Сухомлинський писав прекрасні твори для дітей, впроваджував гуманістичні аспекти в дитяче виховання. Його творчість викликає у дітей і батьків інтерес до казок, які виховують морально-етичні якості.
Пропоную вам прочитати його твори, до яких ніхто не залишиться байдужим, а саме:
посилання
субота, 4 лютого 2017 р.
У зимові похмурі дні юні екологи нашої школи турбуються про зимуючих птахів. Адже багато птахів, що залишились зимою у нашому краю, потерпають від голоду та холоду.
Тому школярі їм допомагають у цей важкий для них час. Влітку птахи захистять наші сади від шкідників. Перенесуть плоди рослин на нові відстані. А
коли насіння проросте, нова рослина киснем збагатить повітря. Пернаті
звеселяють усе довкола щебетом, співом та трелями.
Кажуть, що краса врятує світ, та доречно було б додати, що краса поряд із добротою, турботою, милосердям зможе врятувати світ. Адже в наш час природа рідко отримує від людей добро та турботу, якої вона потребує. Тому наймолодші учні Староушицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів екологічного напрямку обрали девізом своєї роботи вислів: «Поспішай робити добро для природи». Це підтверджується виконанням різноманітних екологічних проектів. Один із них пропонуємо вашій увазі. Мета колективного, інформаційного, практично-орієнтованого, довготривалого проекту «Допоможемо птахам взимку» - змалечку привчати дітей любити і цінувати рідну природу, ділитися з нею своєю добротою, увагою, дбайливим ставленням. Робота над проектом розширила уявлення дітей про зимуючих птахів рідного краю, сформувала усвідомлення своєї ролі в житті пернатих друзів, активізувала бажання дітей допомагати птахам у несприятливу для них пору року, підвела до розуміння, що птахи – наші друзі і їх потрібно оберігати, навчила школярів свідомо і раціонально пізнавати навколишній світ без завдання йому шкоди.
Результати проекту, зацікавленість дітей та активна участь багатьох батьків під час підготовки і проведення проекту довели доцільність проведення такого заходу. Зміст проекту відповідав віку другокласників, було використано оптимальний зміст раціональної та емоційної інформації.
Школярі зрозуміли мету проекту, тому зацікавлено працювали в групах, сумлінно виконували конкретні завдання. Інформація мала достовірний та науковий характер. Усі учні класу були залучені до активного пізнавального процесу, удосконалили вміння аналізувати, вибирати, узагальнювати інформацію, покращили навички роботи в колективі, здобули вміння організовувати та аналізувати свою діяльність, опрацьовувати електронні та друковані джерела.
посилання
посилання
Подбаймо про своє майбутнє разом!!!!!!
Допоможемо птахам взимку!!!!!!!
Вони віддячать нам влітку!!!!!!!!!!
Підписатися на:
Дописи (Atom)