середа, 9 травня 2018 р.

Зі святом Перемоги!


Педагогічний колектив Староушицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів екологічного напрямку від щирого серця вітає з Днем Перемоги ветерана Великої Вітчизняної війни 
Лук'янчука Володимира Васильовича!!!!!!!!!
Бажаємо Вам, шановний Володимире Васильовичу, міцного здоров'я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного життєвого гарту, родинного затишку, миру, злагоди й шани людської!


У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками. 
Свята пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Тому для нас, нащадків і спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі і нетлінній пам’яті, довічна синівська шана і повага. 
Хай над нашою зеленою домівкою завжди буде ясне і мирне небо! Добра всім, здоров’я міцного, щастя, звершення надій і прагнень!Немає коментарів:

Дописати коментар